Pages in topic:   [1 2] >
Proz.com üyeliği - yerel temsilci (local contact)
Thread poster: Emin Arı
Emin Arı
Emin Arı  Identity Verified
Türkiye
Local time: 18:24
English to Turkish
+ ...
Nov 15, 2013

Proz.com'a üyeliğini veya üyelik süresini uzatmayı düşünen arkadaşları bilgilendirmek için bu başlığı açtım. Üyeliğinizi yerel temsilci (local contact) üzerinden yaparsanız, ülke şartlarına göre belirlenmiş daha makul fiyatlar edinebilirsiniz. Birçok arkadaş bu uygulamayı bilmiyor.

Zaten "renew my membership" bağlantısına tıkladığınızda kampanya sayfasına yönlendiriliyorsunuz. Üyelik yenilemeleri veya yeni üyeliklerde yerel ödeme se�
... See more
Proz.com'a üyeliğini veya üyelik süresini uzatmayı düşünen arkadaşları bilgilendirmek için bu başlığı açtım. Üyeliğinizi yerel temsilci (local contact) üzerinden yaparsanız, ülke şartlarına göre belirlenmiş daha makul fiyatlar edinebilirsiniz. Birçok arkadaş bu uygulamayı bilmiyor.

Zaten "renew my membership" bağlantısına tıkladığınızda kampanya sayfasına yönlendiriliyorsunuz. Üyelik yenilemeleri veya yeni üyeliklerde yerel ödeme seçeneklerine bakın veya benimle irtibata geçin. Şu anda yeni üyelikte ve üyelik uzatımında bir kampanya var.

PS: Proz.com'a üye olmak veya üyeliği uzatmak konusu tamamen size kalmış bir şey. Yerel temsilci olarak bu konuda görüş bildirmeyi etik bulmuyorum. Siteyi inceleyebilir veya diğer arkadaşlardan bilgi alabilirsiniz. Lütfen "üye olayım mı?" ya da "üye olmanın faydası var mı?" gibi soruları bana yöneltmeyin. Ben bir şey satmıyorum, sadece aracılık ediyorum.

Ayrıca, Proz.com kendi web sitesinde beni yerel temsilci olarak atamış ve banka hesap bilgilerini yayınlamış ise internet sahtekarlığı var mı yok mu? diye bana e-posta göndermezseniz sevinirim.

Saygılarımla

Mehmet Emin ARI
Collapse

skaya
skaya  Identity Verified
Türkiye
English to Turkish
+ ...
member testimony :) Nov 15, 2013

Ben Emin Bey aracılığıyla 1 yıl uzattım. İşlem hızlı bir şekilde gerçekleşti. Bence fırsatı değerlendirmek gerek.

Emin Arı
Türkiye
English to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
PROZ ID Nov 15, 2013

Arkadaşlar hesaba para yatırırken lütfen not kısmına proz üye no'yu yazınız.

TheTranslator86
TheTranslator86
Türkiye
English to Turkish
+ ...
member testimony :) Nov 15, 2013

Valla ne diyeyim, yarım gün sürmedi onaylanması. Teşekkürler.

Sinan

Aziz Kural
Aziz Kural  Identity Verified
Türkiye
Member
English to Turkish
+ ...
175 TL gayet iyi :) Nov 15, 2013

Ben de bu yöntemle uzattım. Bakalım kaç gün sürecek onaylanması

Emin Arı
Türkiye
English to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
Süre Nov 16, 2013

Aziz Kural wrote:

Ben de bu yöntemle uzattım. Bakalım kaç gün sürecek onaylanması

Aziz Bey,

Para hesaba geçince banka bana hemen mesaj gönderiyor ve ben de üyeliği aktive ediyorum. Eğer herhangi bir gecikme olursa bu benden değil para transferinden kaynaklanıyor. Sizin gönderdiğiniz para muhtemelen pazartesi günü hesaba geçer.

Emin Arı
Türkiye
English to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
Birden fazla yıl için üyelik uzatımı Nov 18, 2013

Kampanya süresinde istediğiniz kadar yıllık üyelik uzatımı satın alabilirsiniz. Fiyat aynı şekilde 175 x yıl sayısı üzerinden hesaplanacak.

ATIL KAYHAN
ATIL KAYHAN  Identity Verified
Türkiye
Member (2007)
Turkish to English
+ ...
Ten-Year Membership Nov 18, 2013

Emin Arı wrote:

Kampanya süresinde istediğiniz kadar yıllık üyelik uzatımı satın alabilirsiniz. Fiyat aynı şekilde 175 x yıl sayısı üzerinden hesaplanacak.

Emin Bey,

Bu söylediginiz pek tabii ki mantikli ancak 10 senelik üyeligin bu sekilde hesaplanmamasi gerekir. Yoksa dogal olarak hiç kimse 10 senelik üye olmak istemez. Örnegin, ben üye oldugum zaman 10 senelik üyelik ücreti $750. idi, simdi bu rakam $840. olmus. Her halükarda 10 senelik üye oldugunuzda herbir sene bedeli, senelik üyelikten biraz daha ucuza geliyor. Böyle olmasi da mantikli. Risk alip parasini ödeyerek 10 sene üye olana biraz daha uygun bir fiyat sunulur, diye düsünüyorum.

Selam ve saygilarimla.

Emin Arı
Türkiye
English to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
Haklısınız... Nov 18, 2013

Atıl bey,

Haklısınız ama kuralları ben koymuyorum, sadece uyguluyorum. Proz.com yönetimine bir e-posta gönderip bu talebinizi iletebilirsiniz.

ATIL KAYHAN wrote:

Emin Arı wrote:

Emin Bey,

Bu söylediginiz pek tabii ki mantikli ancak 10 senelik üyeligin bu sekilde hesaplanmamasi gerekir. Yoksa dogal olarak hiç kimse 10 senelik üye olmak istemez. Örnegin, ben üye oldugum zaman 10 senelik üyelik ücreti $750. idi, simdi bu rakam $840. olmus. Her halükarda 10 senelik üye oldugunuzda herbir sene bedeli, senelik üyelikten biraz daha ucuza geliyor. Böyle olmasi da mantikli. Risk alip parasini ödeyerek 10 sene üye olana biraz daha uygun bir fiyat sunulur, diye düsünüyorum.

Selam ve saygilarimla.

Mustafa C. KATI
Mustafa C. KATI  Identity Verified
Türkiye
English to Turkish
+ ...
indirim etiketleri Nov 19, 2013

bendeniz mağazaların indirim dönemlerinde normal etiketin üzerine yapıştırılan indirimli fiyat etiketinin ucundan kaldırıp, indirim öncesi fiyatını görmeye çalışan bir müşteri olarak, burada da aynı şeyi yapmaya çalışacağım. bu noktada Emin Bey veya bilgi sahibi başka bir arkadaşım cevaplayabilirse sevinirim: üyelik yenileme ücreti indirimsiz ne kadardı acaba? yani, ne kadarlık bir indirim sözkonusu? bilen var mı?

Recep Kurt
Recep Kurt  Identity Verified
Türkiye
Member (2011)
English to Turkish
+ ...
İndirim miktarı Nov 20, 2013

Normal ücret yıllık 133.00 $.
Kaba hesapla 266 TL ediyor.
266-175= 91 lira tasarruf etmiş oluyorsunuz.
91 lira da 266 liranın %34,2'si...
Üçte bir oranında tasarruf edilmiş oluyor yani...

Mustafa C. KATI
Mustafa C. KATI  Identity Verified
Türkiye
English to Turkish
+ ...
teşekkürler.. Nov 21, 2013

Recep Kurt wrote:

Normal ücret yıllık 133.00 $.
Kaba hesapla 266 TL ediyor.
266-175= 91 lira tasarruf etmiş oluyorsunuz.
91 lira da 266 liranın %34,2'si...
Üçte bir oranında tasarruf edilmiş oluyor yani...

çok teşekkür ediyorum Recep Bey. benim gibi matematik engelli birinin bile kafasında soru işareti bırakmayacak şekilde açıkladığınız için..

Shivaree
Shivaree
Türkiye
meraba Jan 16, 2014

ne yani! hem çeviri yapıp hem de para mı ödeyeceğiz ??? ben az önce üye olup free account seçtim,o yüzden mi çeviri yapamıyorum???

Türker Türkbayrak
Türker Türkbayrak  Identity Verified
Türkiye
English to Turkish
+ ...
Geçici süreliğine yurt dışındayım Jan 17, 2014

Emin bey şu an yurt dışındayım ve ilk defa buradan 3 ay önce üye oldum. 6 ay sonra Türkiye'ye dönmeyi düşünüyorum ve Türkiye'de banka hesabım var. Bu kampanyadan yararlanabilir miyim? Ama üyelik yenilemeye girdiğimde otomatik olarak Türkiye yerel temsilcisi sayfasına yönlendirmiyor?

Emin Arı
Türkiye
English to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
bir sorun olacağını sanmıyorum hesaba gönderebilirsiniz - 175 tl Jan 17, 2014

Türker Türkbayrak wrote:

Emin bey şu an yurt dışındayım ve ilk defa buradan 3 ay önce üye oldum. 6 ay sonra Türkiye'ye dönmeyi düşünüyorum ve Türkiye'de banka hesabım var. Bu kampanyadan yararlanabilir miyim? Ama üyelik yenilemeye girdiğimde otomatik olarak Türkiye yerel temsilcisi sayfasına yönlendirmiyor?

ACCOUNT HOLDER (HESAP SAHİBİ): MEHMET EMİN ARI
ACCOUNT NO (HESAP NO) : 01370008
HALKBANK A.Ş
430 İZMİR ŞUBESİ
Mimar Kemallettin Cad. No:3 Konak/İZMİR

IBAN: TR87 0001 2009 4300 0001 3700 08

Please include your ProZ.com ID number with your wire transfer or sent it via e-mail to [email protected]

Pages in topic:   [1 2] >

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Proz.com üyeliği - yerel temsilci (local contact)

Translation news in Türkiye

Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »