MoneyBookers valiuta
Thread poster: Egidijus Slepetys
Egidijus Slepetys
Egidijus Slepetys  Identity Verified
Local time: 13:27
German to Lithuanian
Nov 17, 2009

Sveiki,

Mano MoneyBookers sąskaitos valiuta yra LTL, nors pinigėlius iš užsienio klientų, savaime aišku, gaunu eurais. Pastebėjau, kad eurai į litus keičiami ne tokiu santykiu kaip Lietuvoj. O kai pinigus persivedu į banko sąskaitą, jie vėl tampa eurais (tik jau mažiau eurų).

Mano klausimas paprastas. Ar galima moneybookers turėti sąskaitą eurais? Aš, deja, jau nebeprisimenu, ar turėja
... See more
Sveiki,

Mano MoneyBookers sąskaitos valiuta yra LTL, nors pinigėlius iš užsienio klientų, savaime aišku, gaunu eurais. Pastebėjau, kad eurai į litus keičiami ne tokiu santykiu kaip Lietuvoj. O kai pinigus persivedu į banko sąskaitą, jie vėl tampa eurais (tik jau mažiau eurų).

Mano klausimas paprastas. Ar galima moneybookers turėti sąskaitą eurais? Aš, deja, jau nebeprisimenu, ar turėjau tokią galimybę, kai atsidariau MB sąskaitą.
Ar kas nors iš Jūsų, gyvenančių Lietuvoj, turi MB sąskaitą eurais?

Iš anksto dėkoju už atsakymus!

Egidijus
Collapse


 
Vita Juciuviene
Vita Juciuviene  Identity Verified
Lithuania
Local time: 13:27
English to Lithuanian
+ ...
Eurais Nov 17, 2009

taip, žinoma, eurais.

 
Kristina Radziulyte
Kristina Radziulyte  Identity Verified
Lithuania
Local time: 13:27
Member (2006)
English to Lithuanian
+ ...

Moderator of this forum
galima, bet Nov 17, 2009

Labas Egi,

Ar galima turėti MB sąskaitą eurais? - Taip, galima, ir dar daugeliu kitų valiutų.

Ar galima pakeisti MB pagrindinę valiutą? - Galima, jei sąskaitoje dar nebuvo operacijų, žr. DUK: http://www.moneybookers.com/app/faq.pl?gid=4&qid=728
... See more
Labas Egi,

Ar galima turėti MB sąskaitą eurais? - Taip, galima, ir dar daugeliu kitų valiutų.

Ar galima pakeisti MB pagrindinę valiutą? - Galima, jei sąskaitoje dar nebuvo operacijų, žr. DUK: http://www.moneybookers.com/app/faq.pl?gid=4&qid=728

Jūsų atveju, pakeisti pagrindinės valiutos nebeįmanoma. Bandant pakeisti pagr. valiutą, rodomas toks pranešimas:

Your currency cannot be changed because your account has transaction history. Do NOT open a new Moneybookers account. This is strictly against our terms and conditions and result in account closure.

Linkėjimai,
Kristina
Collapse


 
Egidijus Slepetys
Egidijus Slepetys  Identity Verified
Local time: 13:27
German to Lithuanian
TOPIC STARTER
ačiū Nov 17, 2009

dėkoju, Vita, už atsakymą!
Tikrai buvo abejonių, ar galima.
Dalykas tas, kad norint pasikeist valiutą, reiks uždaryti turimą sąskaitą ir viską pradėti iš pradžių. Supportas man asmeniškai paaiškino, ką reiks daryti.

Kažkaip nemalonus tas dvigubas valiutos keitimas


 
Egidijus Slepetys
Egidijus Slepetys  Identity Verified
Local time: 13:27
German to Lithuanian
TOPIC STARTER
ačiū Kristinai Nov 17, 2009

deja, jau turėjau piniginių operacijų

Štai ką man parašė MB:

Dear ...,

Thank you for contacting Moneybookers support center.

We are sorry to inform you that once there are transactions made with your account, its currency could not be changed. Instead, you may open an another Moneybookers account with the desired currency and close this one.

Before you proceed
... See more
deja, jau turėjau piniginių operacijų

Štai ką man parašė MB:

Dear ...,

Thank you for contacting Moneybookers support center.

We are sorry to inform you that once there are transactions made with your account, its currency could not be changed. Instead, you may open an another Moneybookers account with the desired currency and close this one.

Before you proceed with that, please be informed that your email address [mano adresas]@gmail.com could not be used with another account. Also, all verifications made are not going to be valid any more and therefore, you might need to complete them again.

In case you wish to proceed with changing another account, please also note that your credit cards and bank accounts could not be used until we release them from our records. Should you create another account and close this one, please contact us and we will do our best to release your financial details.

Should you need any further assistance, please do not hesitate contacting us.

Best regards,
...
Collapse


 
Kristina Radziulyte
Kristina Radziulyte  Identity Verified
Lithuania
Local time: 13:27
Member (2006)
English to Lithuanian
+ ...

Moderator of this forum
puiku Nov 17, 2009

Egiz wrote:
Dalykas tas, kad norint pasikeist valiutą, reiks uždaryti turimą sąskaitą ir viską pradėti iš pradžių. Supportas man asmeniškai paaiškino, ką reiks daryti.


Tuomet puiku, kad galima uždaryti esamą sąskaitą ir atsidaryti naują. Iš mano cituoto pranešimo buvau klaidingai supratusi, kad naujos sąskaitos atsidaryti neįmanoma.
Ačiū už tikslią info!
K.


 
MariusV
MariusV  Identity Verified
Lithuania
Local time: 13:27
English to Lithuanian
+ ...
Siūlau užsidaryti MB Dec 3, 2009

... ir naujos nebeatsidaryti. Geriau jau PayPal.

Nes:

1. Iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, kad MB "Client Support" yra tragiškas;
2. MB seniau turėjo RIMTŲ problemų dėl security (ne vienam žmogui tiesiog buvo DINGĘ pinigai ir jų MB, žinoma, nekompensavo).
3. MB bet kuriuo metu gali imti ir "užšaldyti" tavo accountą NET NEPAAIŠKINDAMI priežasties - taip buvo man ir ne tik man vienam prieš kurį laiką (prieš ~ gerus 2 metus) - mano
... See more
... ir naujos nebeatsidaryti. Geriau jau PayPal.

Nes:

1. Iš savo asmeninės patirties galiu pasakyti, kad MB "Client Support" yra tragiškas;
2. MB seniau turėjo RIMTŲ problemų dėl security (ne vienam žmogui tiesiog buvo DINGĘ pinigai ir jų MB, žinoma, nekompensavo).
3. MB bet kuriuo metu gali imti ir "užšaldyti" tavo accountą NET NEPAAIŠKINDAMI priežasties - taip buvo man ir ne tik man vienam prieš kurį laiką (prieš ~ gerus 2 metus) - mano accountas BE JOKIO paaiškinimo buvo užšaldytas, vėliau gal parašiau kokius 20 emailų (į kuriuos reaguodavo tikriausiai robotas, nes jie visi buvo tokie patys), paskui skambinausi jiems gal 10 kartų po kelioliką minučių aiškintis (tai kainavo), kol išsiaiškinau, kad jie updatino kažkokią security sistemą ir man laišku (neregistruotu) buvo išsiųstas kažkoks mistinis kodas (kurio aš niekada negavau ir kurį turėjau įvesti account'o "atšaldymui").
4. Galiausiai viskas baigėsi tuo, kad pareikalavo atsiųsti paso kopiją, utility bill kopiją (lietuvišką siunčiau, žinoma), dar visokią krūvą dokų, įrodančių, kad nesu kupranugaris...Kai 5 kartą nusiunčiau ir paskambinau "Customer Support" šefui, TIK TADA per tris dienas "atšaldė" accountą.

Plius apie MB galite proz'e pasižiūrėti angliškų post'ų - ten visko rasite. Tad mano rekomendacija paprasta - stay away from MB at all cost (ir susirinkite iš ten pinigus, nes vieną dieną jų galite neberasti, arba jie vieną dieną bus užšaldyti su visu accountu ir jums truks bent porą mėnesių ir kainuos bent porą šimtų litų pokalbiams tam, kad atsiimtumėt savo pinigus ir įrodytumėt, kad nesat kupranugariai...

Nereklamuoju PayPal, plius PayPal geri lupikai. BET pas juos veikia nors šoks toks Customer Support, plius visas normalus Vakarų pasaulis PayPal žino, o Moneybookers - beveik niekas nežino.
Collapse


 
Egidijus Slepetys
Egidijus Slepetys  Identity Verified
Local time: 13:27
German to Lithuanian
TOPIC STARTER
Ačiū už įspėjimą Dec 3, 2009

Pirmiausia užjaučiu dėl tokios žiaurios patirties su MB. Ir dėkoju, kad įspėjate kitus.

Aš su MB pradėjau užsiiminėti prieš metus, ir tik retkarčiais, su mažom sumom. Kol kas man sekėsi, bet visą laiką buvau atsargus ir pinigų ilgai ten nelaikydavau.
MB vietoj Paypal rinkausi dėl mokesčių. Kažkaip žiauroka, kai ima didelius procentus nuo sunkiai uždirbtų pinigų.

Gero darbo,
Egidijus


 
MariusV
MariusV  Identity Verified
Lithuania
Local time: 13:27
English to Lithuanian
+ ...
kokybė kainuoja Dec 6, 2009

Egiz wrote:

Pirmiausia užjaučiu dėl tokios žiaurios patirties su MB. Ir dėkoju, kad įspėjate kitus.

Aš su MB pradėjau užsiiminėti prieš metus, ir tik retkarčiais, su mažom sumom. Kol kas man sekėsi, bet visą laiką buvau atsargus ir pinigų ilgai ten nelaikydavau.
MB vietoj Paypal rinkausi dėl mokesčių. Kažkaip žiauroka, kai ima didelius procentus nuo sunkiai uždirbtų pinigų.

Gero darbo,
Egidijus


Egidijau,

Tikriausiai teko turėti tokių darbų, kaip gimimo liudijimo vertimas už 20 USD iš kokio nors amerikiečių vertimų biuro ar koks vertimukas už 50 USD privačiam klientui iš užsienio. Aš turėjau panašių darbų. Esmė ta, kad praktiškai visi tie klientai žino PayPal, jame prisiregistravę ir/arba visi galėjo sumokėti per PayPal be vargo. Apie Moneybookers iš jų nežinojo nė vienas - sužinojo iš manęs, kada dar besinaudodamas Moneybookers prašiau jų būtent į Moneybookers pervesti. Jei neklystu, norint pervesti per PayPal, net nereikia būti registruotu PayPal naudotoju - užsiregistruoji, įvedi kreditinės kortelės duomenis ir siunti pinigus. Su Moneybookers buvo kitaip - žmogus užsiregistravo, laukė kelias dienas akaunto "aktyvavimo", tada bandė pervedinėti ir nieko nesigavo. Berods 7 kartus iš Niujorko jis skambino Moneybookers į Londoną, tie aiškino, kad viskas OK, kad turi pervesti...Ir tik gal iš aštunto karto paaiškėjo, kad ten dar jo kažkokio pasko kopijos, "utility bill" ir t.t. reikia, kad jo ID patvirtintų...Žodžiu, gerai, kad tas žmogus buvo kantrus ir pagaliau su tais Moneybookers viską išsisprendė - po savaitės vargo ir skambučių į MoneyBookrs jis pinigus išsiuntė. O kitas gali būti mažiau kantrus ir pagalvos "velniop tą vertėją, susirasiu kitą, kuris nerekomenduoja visokių ten Moneybookers, per kuriuos net neįmanoma pinigų pervesti". Kaži ar daugiau tokiu atveju sutaupysi rekomenduodamas Moneybookers klientui ir atrodysi tarsi idiotas (ar net prarasi klientą), ar gaudamas savo dalį po tam tikra prasme lupikiškų PayPal paslaugų tarifų...

Galiausiai - PayPal tikrai turi Customer Support ir jie tikrai reaguoja į visokius klausimus ir technines problemas. O Moneybookers realiai neturi JOKIO Support'o - geriausiu atveju jie atrašo per savaitę ką nors ne į temą, o paskambinus viso labo pasako "parašysime jums atsakymą el. paštu" (kurio arba negauni visai, arba atrašo ką nors visiškai ne į temą ir vėl viskas iš naujo jei turi LABAI DAUG KANTRYBĖS)...













[Edited at 2009-12-06 17:07 GMT]


 
Ugne Vitkute (X)
Ugne Vitkute (X)  Identity Verified
Lithuania
Local time: 13:27
English to Lithuanian
+ ...
Nesutinku Feb 26, 2010

O aš priešingai - turėjau labai didelių problemų su PayPal ir jokių su MB, nors abu naudoju maždaug tiek pat laiko. Su MB viskas sklandu, maži mokesčiai (turiu sąskaitą eurais) ir greitai ateina withdrawal į sąskaitą. Su PayPal - milžiniški lupikiški mokesčiai, o iškilus didelei problemai (dingo didžiulis withdrawal tarp PP ir Hansabanko), Customer Support buvo visiškai prastas. Bandė visaip atsifutbolint, versdami kaltę bankui (iš dalies tai buvo banko problema, tačiau ... See more
O aš priešingai - turėjau labai didelių problemų su PayPal ir jokių su MB, nors abu naudoju maždaug tiek pat laiko. Su MB viskas sklandu, maži mokesčiai (turiu sąskaitą eurais) ir greitai ateina withdrawal į sąskaitą. Su PayPal - milžiniški lupikiški mokesčiai, o iškilus didelei problemai (dingo didžiulis withdrawal tarp PP ir Hansabanko), Customer Support buvo visiškai prastas. Bandė visaip atsifutbolint, versdami kaltę bankui (iš dalies tai buvo banko problema, tačiau ją buvo labai lengva išspręst PP, bet jie nenorėjo), emailais atrašinėdavo vis kitas konsultantas, kuriam problemą reikėjo dėstyt iš naujo daugybę kartų. Galiausiai trūkus kantrybei perėjau prie skambučių (žinoma, kainavo nemažai), tada jie atsikalbinėjo, prašydami faksuot į Ameriką daugybę banko išrašų, patvirtinimų, dokumentų ir pan, įrodinėt, kad tikrai gyvenu ten, kur gyvenu ir t.t. Rezultatas - pinigai buvo pakibę tarp PP ir banko 3 mėnesius! Ir taip ne man vienai, o bent 3 kitiems mano pažįstamiems vertėjams. Jokio atsiprašymo, nieko. Vienu žodžiu: dideli mokesčiai neužtikrina jokio klientų aptarnavimo.Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Kristina Radziulyte[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

MoneyBookers valiuta






Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »