בעברית PROZ איזה יופי! פורום
Thread poster: Ron Armon
Ron Armon
Ron Armon  Identity Verified
Israel
Local time: 00:55
English to Hebrew
+ ...
Feb 9, 2007

כל הכבוד דורון!

Doron Greenspan MITI
Doron Greenspan MITI  Identity Verified
Israel
Member (2005)
English to Hebrew
+ ...
עכשיו נשאר רק למלא אותו בתוכן... Feb 9, 2007

תודה, רון, אבל אני מקווה שיהיה גם תוכן.
'התחרות' על המתרגמים ל/מעברית קשה, ואני בעצמי לא בטוח שיש מקום לפורום נוסף. נחיה ונראה...

דורון

Amir Freimann
Amir Freimann  Identity Verified
Israel
Japanese to English
+ ...
מחפשים מתרגמים מאנגלית לעברית *בהתנדבות* לתרגום מאמרים Feb 23, 2007

המגזין עתיר-הפרסים "מהי הארה?' הוא כתב-עת רוחני, מדעי, תרבותי ופילוסופי הפורץ מחוץ לתחום כל אחת מההגדרות האלה. הוא נחשב לכתב העת הרציני והמשמעותי ביותר בתחומו. וכעת הוא עומד לצאת לאור (בשלב זה בגרסה אונליין) בישראל

ע�
... See more
המגזין עתיר-הפרסים "מהי הארה?' הוא כתב-עת רוחני, מדעי, תרבותי ופילוסופי הפורץ מחוץ לתחום כל אחת מההגדרות האלה. הוא נחשב לכתב העת הרציני והמשמעותי ביותר בתחומו. וכעת הוא עומד לצאת לאור (בשלב זה בגרסה אונליין) בישראל

על המגזין תוכלו לקרוא ב
www.wie.og
ובאתר הישראלי ב
http://www.enlightennext.org.il/magazine.php

אני עם עוד מספר חברים לקחנו על עצמנו להוציא את המגזין החשוב הזה לאור בישראל כי אנחנו חושבים שהוא יכול לתרום בצורה משמעותית מאוד למהפכה בתודעה בארץ - לפתיחת האופקים לעבר תרבות כלל-עולמית, מתקדמת ופורצת דרך לעתיד. אנו עושים את כל העבודה הזו בהתנדבות, והרווח האישי שלנו הוא ההשתתפות במפעל אידיאליסטי, ההנאה של תרגום מאמרים מדליקים ומרתקים, ההתוודעות למתרחש בחוד החנית של התפתחות האנושות בכל התחומים, והעבודה ביחד עם אנשים מקצועיים ורציניים שמקדישים את עצמם לענין, בארץ ובחו"ל

אם הרעיון של השתתפות במפעל כזה מוצא חן בעיניכם, אנא צרו איתי קשר דרך האימייל שלי
[email protected]

בתודה, עמיר

[Edited at 2007-02-23 16:25]

[Edited at 2007-02-23 16:26]

[Edited at 2007-02-23 16:27]
Collapse

Gad Kohenov
Gad Kohenov  Identity Verified
Israel
English to Hebrew
+ ...
אחרי הפאוואו הראשון בא גם פורום בעברית Feb 24, 2007

נראה בעתיד אם הוא יהיה פורה כמו פורומים בשפות אחרות. בכל מקרה תמיד כדאי לנסות. אין מה להפסיד

There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »

בעברית PROZ איזה יופי! פורום

Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »